Kurumsal
Hakkımızda

2009 yılından bu yana süt ve süt ürünleri & yöresel ürünleri imalat ve satışı sektöründe hizmet vermekteyiz. Hatay'ı en iyi şekilde temsil etmek için çıkılan bu yolda her geçen gün büyümekte olan bir aileyiz. Türkiye'nin 81 iline perakende ve toptan satış yaparak sofranıza lezzet katmaya devam ediyoruz. 

06.02.23 tarihinde yaşanan üzücü deprem felaketi sonrasında bize kalan hizmet mirasını devam ettirmek adına, yenilenen markamızla Hatayımızın yöresel ürünlerini sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Bugüne kadar sizlere yayladğı peynircisi ve narhatay markası ile hizmet vermiştik. Şimdi ise yeni markamız HATAY NAR ile eskisinden daha güçlü bir hizmet misyonu ile sizlerleyiz.

Lezzet yolculuğumuz yeniden başlıyor. Şimdiden afiyet olsun :) 

Kolay Alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri
Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için tasarımımız profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

Hatay Nar ® Sistem tüm hakları Saklıdır. © 2024

Sistem üzerinde bulunan hiçbir fotoğraf izinsiz olarak kopyalanamaz.

U2Medya