Üyelik Hakkındaki Sorular

Üyelik Ücretli mi ?

Sistem üstünde üyelikler tamamen ücretsizdir. Sistem Üzerinde Üye olmadan da alışveriş yapabilmektesiniz..

Şifremi Unuttum

Şifrenizi yenilemek için üstte bulunan üye girişi paneline girerek şifremi unuttum tuşu ile şifrenizi tekrardan sıfırlayabilirsiniz. Mail ve Kullanıcı Adınızı bilmiyorsanız, iletişim bölümünde bulunan formu doldurunuz. Yöneticiler iletişime geçecektir.

Üyeliğimi Silmek istiyorum

Üyeliğinizi silmek için profiliniz üzerinden üyelik işlemlerinde bulunan üyeliğimi kaldır seçeneğini kullanınız. Bu alan yaptıktan sonra müşteri temsilcimiz size dönüş yapacaktır. Onaylamanız halinde üyeliğiniz silinecektir.

Kullanıcı Davet Sistemi Nedir ?

Bu sistem arkadaşlarınızın sitemize davet edilmesini sağlamaktadır. Davet ettiğiniz üyelerin ilk alışverişi yapmasında size 1000 SP ücret ödenmektedir.

Not : SP = Sanal Para

S.S.S. Kategoriler
Kolay Alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri
Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için tasarımımız profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

Hatay Nar ® Sistem tüm hakları Saklıdır. © 2024

Sistem üzerinde bulunan hiçbir fotoğraf izinsiz olarak kopyalanamaz.

U2Medya