KÖY PEYNİRİ AZ TUZLU (500 GR)

HATAY NAR YÖRESEL ÜRÜNLER
 • KÖY PEYNİRİ AZ TUZLU (500 GR)
Fiyat
120.00
    
Ağırlık / Gramaj 500 Gram
Ürün Adı KÖY PEYNİRİ AZ TUZLU (500 GR)
Ürün Markası HATAY NAR YÖRESEL ÜRÜNLER
Ürün Kategorisi Kahvaltılık
Hızlı Al
Whatsapp : +90 506 035 11 11

Paylaş :

Dengeli ve sağlıklı beslenmek için peynir çok önemlidir. Köy peyniri ise doğal yollarla elde edilmiş ve besin değerleri çok yüksek olan bir peynir çeşididir. İçeriğinin 'si protein, 'i yağ, %2.5'u ise laktozdur. Ayrıca kalsiyum, fosfor, demir ve magnezyum da bulunur.

Çocuklara ve hamilelere faydaları

Köy peyniri içindeki besin değerleri sadece çocuklar için değil büyümekte olanlar ve hamile kadınlar için de çok önemlidir. İçeriğindeki kalsiyum sayesinde diş gelişimine destek verir. Köy peyniri kırık ve çatlakların iyileşmesinde, kan yapan organların hastalıklarında, kalp sorunlarında, böbrek problemlerinde ve daha pek çok konuda fayda sağlar.

Fazla tüketmemek gerekir

Faydaları ne kadar çok olursa olsun hayvansal yağlar içerdiği için aşırı tüketimi pek çok gıdada olduğu gibi zararlıdır. Günde 200 gr tüketmek oldukça faydalıdır. Mümkünse yağsız cinsi tercih edilmelidir.

Yorum Sistemi

  Yorum Yap - Ekle

  Kolay Alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri
  Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için tasarımımız profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

  Hatay Nar ® Sistem tüm hakları Saklıdır. © 2024

  Sistem üzerinde bulunan hiçbir fotoğraf izinsiz olarak kopyalanamaz.

  U2Medya